Pousada Do Gilmar
| Δωρεάν Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar Ribeirão διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Alexania απέχει 136 χλμ.
Αυτό το πανδοχείο προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
- Αεροδρόμια
- Santa Genoveva/Αεροδρόμιο Goiania50 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Check-in: από 07:00 έως 18:00
Check-out: έως 07:00
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Santa Genoveva/ Goiania βρίσκεται σε απόσταση 50 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar;
Τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar στις 07:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Do Gilmar ξεκινούν από 35$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει πανδοχείο;
Σε πανδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δωμάτιο deluxe και Οικογενειακό δωμάτιο.